Dosyaları silmeden format nasıl atılır?

JOKESTRA

Centipat
Daha fazla  
RAM
8
SSD veya HDD modeli
512
Ekran kartı
gtx 1650
İşlemci
AMD ryzen 5 4600H
Selam ben bilgisayarıma format atacağım ama ben bilgisayarımı aldığım anki dosyaların silinmesini istemiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Sisteminize format atar gibi BOOT edin, disk biçimlendirme ekranında "C" diskini seçin, orada size hata verecektir. "Bu diskte zaten bir Windows kurulu" şeklinde. Bu hataya "EVET" derseniz eski işletim sisteminizin tüm dosyalarını "C" diskinin içerisine "Windows.old" isminde bir klasöre taşıyacaktır. Format işlemi bitince "C://Windows.old/Users/kullancııadi/Desktop" konumundan masaüstünüzdeki dosyalarınıza erişebilirsiniz.

Arkadaşlar ben sizin dilinizden anlamıyorum ben bilgiyasayarla ilgili çok şey bilmiyorum anlıyıcağım dilden konuşur musunuz? Teşekkürler.

Arkadaşlar ben sizin dilinizden anlamıyorum ben bilgiyasayarla ilgili çok şey bilmiyorum anlıyıcağım dilden konuşur musunuz? Teşekkürler.

Sıfırlama = Sisteminizde yüklü olan uygulamalar ve uygulama dosyaları silinir. Ancak, masaüstünüzdeki resimleriniz gibi dosyalarınız kalır.

Temiz kurulum / Format = Seçtiğiniz diskteki tüm dosyalarınız silinir, tüm işletim sistemi sıfırdan kurulur.

Eğer çok bilgin yoksa ve önemli dosyaların varsa bilen birinden yardım al. Sıfırlama yöntemi şuan için sana en mantıklı çözüm.

Geri
Yukarı