Dosyalarım silinmeden Windows 7'ye geçme

Magic_Lord

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır yoktum çünkü , 1 ay önce kullanıcı adı değişikliği talep etmiştim. Değiştireceklerini bilmiyordum, değiştirmişler bende eski kullanıcı adıyla girmeye çalışıyorum deniyorum deniyorum olmuyor, dedim acaba bir şey mi yaptım ? Yeniden üye oluyorken aklıma geldi ve sonunda girdim evet şimdi soruma geçebiliriz.

Şimdi ben Windows 8.1 kullanıyorum, dosyalarım silinmeden Windows 7'ye geçmenin mümkün olduğunu fark ettim (Windows Old) şeklinde bunu nasıl yapabiliriz bilen var mı ? Ama dosyalarım gitmesin istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Format sırasında özel veya yükselt diye iki seçenek çıkıyor yükselt derseniz old oluşturmadan ve dosyalara dokunmadan sadece sistem dosyalarını değiştiriyor. Özel deyip devam ederseniz bicimlendirmeden kurarsınız bu seferde windows old oluşturur ve dosyarınız gitmez.

Ama yükselt seçeneği olmuyor bir hata veriyor ama şimdi hatırlamıyorum ne hata verdiğini yoksa ilk dediğin gibi yapacaktım.
Ama teşekkürler kardeşim dediğim buydu.

Allah aşkına neresini beğenemedin. Artık bütün oyunlar Windows 8.1'e uyumlu olarak çıkıyor, hatta oyun firmaları artık Windows 7'ye pek önem vermiyorlar.

Tamam kardeşim herkes yanlış, sen doğrusun. Bildiğini okumaya devam yükle win 7'ni. Buradaki adamlar hiçbir şey bilmiyor zaten.

Ben öyle bir şey demedim.

Aslında ben de geçmek istemiyorum fakat abim alışamadı işte beğenmedi metro menüsünü. Ne diyeyim ben de geçiyorum windows 7'ye.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı