Dosyalarıma virüs bulaşmış olabilir mi?

Kağan Kabadayı

Centipat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar şimdi öncelikle hemen başlığa bakıp yazı yazanlar var öncelikle burayı okusunlar sonra yorum yapsınlar.
Ben genellikle hilelerin aşırı fazla olduğu oyunlarda hile açar öyle oynarım çünkü bir oyun oynuyorum ev yapıyorum hile odaya giriyor öldürüyor bende bu yüzden hilelere ölmemek için hile açıp oynuyorum. Oyunları hilesini indirdikten sonra VirusTotal'de taratıyorum eğer bir sonuç çıkmazsa indiriyorum.
Size sorum şu sayın sosyal üyeleri:
1) Hilesini indirmiş olduğum oyun acaba MP3 ve MP4 dosyalarıma bilgisayarda çalıştırıldığı zaman çalışan virüs kodu eklemiş midir? (birkaç dosyalarımı VirusTotal'de tarattım sorun çıkmadı)
2) Acaba bir sunucuya bağlanıp oradan dosyalarıma erişim sağlayıp kendi sunucularına çekip içine zararlı kodu ekleyip tekrardan cihazıma sunucu ile yükleyen bir sistemleri olabilir mi? (Hani VirusTotal sorun bulmuyor ya acaba böyle bir şey mi var)
Ben bu dosyalarımı bilgisayarda açsam sorun olur mu?
Not: Çok emin olmazsam ağır işsizlik yapıp 351 tane olan MP3'leri internetten tekrar indirebilirim.
NOT: android cihazım

Son düzenleme:
Hile indiriyorsan sürekli virüs illaki bir yerlerde vardır diye düşünüyorum. BitDefender, Kaspersky indirip tam tarama yap.

Hilecilere karşı hile açmak bence savunulması gereken bir olay değil. Hile indiriyorsan sürekli virüs illaki bir yerlerde vardır. Kaspersky indirip tam tarama yap.

Kimseyi öldürüyorum ki sadece hileye ölmemek için açıp evimi yapıyorum.
Bu arada Kaspersky tam tarama yaptım sadece orijinal imzalanmamış APK var dedi tehdit falan var demedi bende bazı uygulamalar sürümleri uyumlu değil internetten indiriyorum.

Kimseyi öldürüyorum ki sadece hileye ölmemek için açıp evimi yapıyorum.
Bu arada Kaspersky tam tarama yaptım sadece orijinal imzalanmamış APK var dedi tehdit falan var demedi bende bazı uygulamalar sürümleri uyumlu değil internetten indiriyorum.

Anladım zaten sonradan düzenledim herkesin kendi tercihi yorum yapmamayı seçiyorum. Başka antivirüs programları da indirip tarama yap yine de.

Yeni konular

Geri
Yukarı