Dota 2 başlangıç tavsiyeleri

Enes INCE

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Evet arkadaşlar bu oyuna da başlamış bulunuyorum :D Ama ne yaptığımı bilmiyorum bir kaç kez botlara karşı oynadım ama pek anlamadım oyunu .Oyunu çözersem baya yardırabilirim.Bu başlangıçta bana yardım olacak arkadaş arıyorum. Steam kullanıcı adım Mr.Garn

DOTA'dan önce LoL denemeniz daha mantıklı bence. Dota zor bir oyun alışması falan, Alışmak içinde oynamanız gerekiyor, oynadıkça neyin ne olduğunu anlarsınız.

Dota 2'de koçluk sistemi var ve oyuna yeni başlayanlara oyun öğretiliyor. İstersen koçluk yapabilirim. 5 yılı aşkın Dota deneyimim var. Daha önce bu tarz moba oyunlar oynadıysan kolay alışırsın. Yeteneğin yoksa beni hiç uğraştırma :)

Dota 2'de koçluk sistemi var ve oyuna yeni başlayanlara oyun öğretiliyor. İstersen koçluk yapabilirim. 5 yılı aşkın Dota deneyimim var. Daha önce bu tarz moba oyunlar oynadıysan kolay alışırsın. Yeteneğin yoksa beni hiç uğraştırma :)
Dostum daha önceleri LoL'da takıldım. Yetenek bana göre var ama bu oyunu çözemedim. Bir sürü değişik şeyler var.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı