Dota 2 karakter önerisi

Witch Doctor. Nickimin sebebidir kendileri.

Sniper, Disruptor ve Lich King oynamayı en sevdiğim karakterler. Bunlar dışında Pudge oyun sonuna doğru kasılırsa iyidir. Centaur 'da alırım arada. Online oynamıyorum ben ama, botlara karşı en zorunda ve en zorun bir altında oynuyorum. Online'de toksik oyuncu çok çıkıyor. Zor botlar vallahi daha iyi.
Sniper oynaması en kolay karakter bence.

Çok iyi oynamıyorum diyor sen doctor diyorsun :) Pro Hero'su kendisi. Oyunu öğrenmeye başlarken traxex ya da vengeful spirit oynamalı skilleri az olan yani..
“Pro Hero’su” diye bir şey mi varmış? Zor bir hero ama öyle aman aman da öğrenilecek bir tarafı yok. Tabii ki başlangıç seviyesi sayılmayabilir oraya çok dikkat etmedim.

Çok kolay istiyorsan Lion ile başla ama uzun maçlarda yani sona doğru çok güçsüz kalıyor. Centaur Warrunner olarak oynuya bilirsin basman gereken 1. ve 2. Canın azaldığında yada az canı kalan düşmanı yakalamak için ulta kullanabilirsin. Sniper çok kolay oynayabileceğin bi karakter. Axe karakteri de çok kolay bi karakter. Tank sınıfı karakterler başlangıç için iyi olacağına eminim.

Yeni konular

Geri
Yukarı