DotA 2 mavi çizgi

İşletim sistemi
Windows 10

Agah gibi

Hectopat
Arkadaşlar, DotA 2 indirdim. Oyun eğitimine girdiğimde mavi çizgiler oluyor, ekranı hareket ettirdiğimde falan mavi çizgiler hareket ediyor. Bu sorunu nasıl çözerim?

dota 2.PNG

Oyunu ayar etmeyeceksin oyun seçip ayarlanmıyor. Bak anlatayım benimki nvidia denetim masası böyle bir şey.Burada örneğin renk ayarlarını ayarla diyor.İntel ayarlarını bilmiyorum o yüzden dediğim gibi internetten dota 2 ye uygun intel ekran kartı ayarlarına bak ve ona göre ayarla.Dediğim gibi yabancı yorumlarda dota ile alakalı tonla başlık var.Aynı sorun yabancı forumalarda da vardır.

1598702633731.png

Intel Graphics settings indirdin değil mi?
Benim bildiğim oyunu seçip özel ayar yapılmaz.Oyun hangi renk seçeneklerinde vs güzel çalışıyorsa,panele girilir o ayarlar seçilir.
ekrana sağ tıklayınca grafik özellikleri açılıyor ve bu ekran geliyor diğerleri gibi değil. Microsoft Store uygulamasından Intel Graphics Kontrol Merkezi indirdim onun resmide 4 mesaj geride.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    46,7 KB · Görüntüleme: 24
Ekrana sağ tıklayınca grafik özellikleri açılıyor ve bu ekran geliyor diğerleri gibi değil. Microsoft Store uygulamasından Intel Graphics kontrol merkezi indirdim onun resmide 4 mesaj geride.

Hah işte buradan ayarla ayarları doğru yeri açmışsın. Renk ayarla vb ayarlar var dota 2 için uygun ayarlara bak. O zaman düzelir belki. Ben de çok yardım edemiyorum üzgünüm.
ekrana sağ tıklayınca grafik özellikleri açılıyor ve bu ekran geliyor diğerleri gibi değil. Microsoft Store uygulamasından Intel Graphics Kontrol Merkezi indirdim onun resmide 4 mesaj geride.
Ne oldu sorununa?Oyunu oynayabiliyormusun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı