DotA 2 Şampiyon Önerisi

İnvoker kullanması zor ama aşırı zevkli bir karakterdir :D Çok fazla oynaman lazım alışman için ama oynayanlar da fena oynuyor nefes aldırmıyo

İnvoker cok nerf yedi. Her hero kasarsa güçlüdür. İnvoker en güzel kesen hero Chaos Knight .Aç ultiyi kendine cek en son stunu vur saten tek yer.

Turnuva maçlarında en iyi oyuncular Miracle Midone w33 aldıkları halde yeniliyorlar.

NoobFromUA

Monkey king çok fazla hasar alıyor artık. Hem o heronun pek avantajı yok. Herkes onu alıp ağaçtan acaga atlıyor :D

Riki sakın alma. Hatta riki videolarını bile izleme. Riki- Pa- Antimage - Slark- Sniper bu herolarla oyunu ögrenemezsin. Bu herolar sağ tık heroları. Herkes bu heroları alıyor ama çok sıkıcı herolar. Nedenleri çok op olmaları.

Her hero güçlüdür.

3000 Maç oynadım. Bu heroları alan insanlara oyun kazandıklarında bile saygı duyulmuyor.

Luna - Trol- Ember Spirit- Ursa- Venom- Bear(Ayı) Templer Assasin- Necro - CK - Void bu herolar güzeldir.

Bu arada Dota 2 bitti. Valve dota 2 anlık bitirdi. Cünkü %100 kaybetmem icin bilerek feeder trol ve noobs oyuncuları yolluyor takımına.
Gerçekten de öyle. Neredeyse her el oyunun en iyi skoruna sahibim ama kuleye yürüyen adamlar geliyor takımıma sürekli. 25 level oldum hala kurye almayan suppor karakterler görüyorum takımımda.

Gerçekten de öyle. Neredeyse her el oyunun en iyi skoruna sahibim ama kuleye yürüyen adamlar geliyor takımıma sürekli. 25 level oldum hala kurye almayan suppor karakterler görüyorum takımımda.

78 LVL hayla Noobs ve Trol geliyor. Yeni biletlerden aldım şuan 17 lvl. 250 Token + 1 madalyonum cöp olmustu. Void ezdigim oyunda Rubick saolsun. Sürekli kuryeyi öldürüp duruyordu. Ward alıyorsa baseye dikiyordu. Yeri geliyordu bizim campları blockluyordu. Kaybetmek icin elinden geleni yapıyordu :D

Ortalama last hit 300 ile 220 arası gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı