Dota 2 ve CS:GO için sistem toplama

haldirhuldur

Hectopat
Arkadaşlar ben Dota2, CS:GO ve Haxball oynayan sade biriyim. Dün 2010 yılında aldığım Acer Travalmate 5742G'yi gömdüm. Harddisk olarak sanırım elimde SSD vardı. (Çok anlamam kusura bakmayın.) Sonuç olarak Dota2'yi FPS kaybı yaşamadan oynayabilmem için ne kasar bütçe açmam gerekiyor ve screenshot şeklinde bana toplama yapma imkanınız var mıdır? Bu arada, Acer'ı fan temizleme için açtım fakat anakarta hasar verdim muhtemelen. (Çok kez açtım ama) Açılmadan görüntü gelmiyor ve reset atıyor alet. Monitörlü toplarsanız sevinirim arkadaşlar. Bu alttaki sistem yeter mi yoksa fazla mı bu arada?

c27659522fcb27998bd29f9f0b015ef1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç gerek yok ben daha yeni pc aldım dota 2 için;
Intel g4560 işlemci
Asus B250m-k anakart
8gb g-Skill 2400mhz ddr4 Ram
Corsair 120gb Ssd
Zalman z3 kasa
80+ güç kaynagı
Sapphire Rx460
Bunlari al fullde en az 65 70 fps alirsin daha fazlada alabilirsin benim eski ekran kartimi taktim(hd6870) en fullde 65 fps veriyor ben biraz dusuk 3.seviye ayarda 75+ fps aliyorum fazlasiyla yetiyor kardesim ayriyetten yukardaki sistem 2500tlden fazladır şuan haberin olsun.

LG-H815 cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı