Dota 2 vs LoL

EnesVRR

Decapat
Daha fazla  
Dota 2 veya LoL ikisinden hangisinin adaptasyon (alışma süreci) süreci daha kısa? Ona göre ikisinden birini arkadaşla oynayacağız.

Son düzenleyen: Moderatör:
DotA 2 veya LoL ikisinden hangisinin adaptasyon (alışma süreci) süreci daha kısa? Ona göre ikisinden birini arkadaşla oynayacağız.

Hocam Dota 2 daha zor fakat daha düzgün, LoL'de Allah'a, vatana, millete söven obez insanlar bulunuyor. Bu biraz can sıkıcı.

DotA'da ilk saatler çok acı verici olabiliyor. Oyunu öğrenmek, herolarda ustalaşmak LoL'den çok daha zor. Ama seviye yükseldikçe DotA'nın oyuncu kitlesinin kalitesi çok daha iyi durumda.

Ama LoL'ün daha fazla güncelleme aldığı daha fazla oynandığı da bir gerçek.

Ben yine de DotA 2 derdim. İkisini de uzun zamandır oynamaktayım.

Açık ara Lol'ün kazanacağı versus. Lol daha dinamik. Bir de oldum olası soluk pastel tonlu renklere sahip oyunları hiç sevememişimdir. O yüzden dota bende hiçbir zaman geri dönüşü olan bir oyun olmadı. İşbu yorumum subjektif olmakla birlikte hayatta mainstream olan şeyler keyif verici olabiliyor. Lol bu noktada tıpkı mcdonalds gibi nescafe gibi... Herkes şikayet eder ama herkes severek tüketir.

Açık ara Lol'ün kazanacağı versus. Lol daha dinamik. Bir de oldum olası soluk pastel tonlu renklere sahip oyunları hiç sevememişimdir. O yüzden dota bende hiçbir zaman geri dönüşü olan bir oyun olmadı. İşbu yorumum subjektif olmakla birlikte hayatta mainstream olan şeyler keyif verici olabiliyor. Lol bu noktada tıpkı mcdonalds gibi nescafe gibi... Herkes şikayet eder ama herkes severek tüketir.
Evet öyleydi ama ayda 1 maç aram oynuyorum artık o bile tiksindirtiyor kendinden :D

Geri
Yukarı