LoL vs Dota 2

Arkadaşlar daha önce MOBA olarak mobilde Wild Rift oynadım. Bilgisayarda da çok az LoL. Şimdi yine yükleyeceğim MOBA ancak DotA 2 mi LoL mu? Mesela hangisinde sosyal ortam daha iyi, insanlar yardım sever? Hangi oyun daha adil, daha kolay?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar daha önce MOBA olarak mobilde Wild Rift oynadım. Bilgisayarda da çok az LoL. Şimdi yine yükleyeceğim MOBA ancak DotA 2 mi LoL mu? Mesela hangisinde sosyal ortam daha iyi, insanlar yardım sever? Hangi oyun daha adil, daha kolay?
League of legends hem grafik olarak daha iyi, hem de oynanış olarak daha basit ve tatmin edici. Kolaylık kişiye göre değişir, size zor gelen bana kolay, bana zor gelen size kolay geliyor olabilir.

League of legends hem grafik olarak, hem de oynanış olarak daha basit ve tatmin edici. Kolaylık kişiye göre değişir, size zor gelen bana kolay, bana zor gelen size kolay geliyor olabilir.

Zorluk kısmına katılmıyorum hocam. Genel olarak oynanış Lol'den zor. Oyunu öğrenmesi uzun sürüyor.

DotA'nın öğrenme eğrisi çok yüksek. Wild Rift falan kurtarmaz seni. DotA LoL'den daha iyi bir oyun ama Rus, İran'lı ve türkler maçınızın içine edebilir yani LoL'deki veletlerden bir farkı yok kitle olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı