Dota 2 Yeni Başladığım İçin Hero Tavsiye Eder Misiniz ?

Regalbeyin

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
21-22 oyun oynadım. Tidehunter, Lich, Lion, Mirana ve Sven oynadım. 50 oyuna kadar neler oynamalıyım? Şimdi oyunda yeniyim belki saçma bir şey söyleyeceğim ama Tidehunter tarzı herolar hoşuma gider diyebilirim. Stun atıp TF başlatıp yardımcı oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sevgili arkadaşım,

Yeni başlayan biri için hero seçiminde dikkat etmesi geren en önemli şey o herodaki kaçış özellikleridir. Örneğin; görünmezlik blink yeteneği olan herolara yönel. İkinci olarak yapman gereken olay Tank diye tabir ettiğimiz canı ve armoru yüksek olan heroları kullan. Tide sevmişsin, iyi herodur falan ama Dotada combat başlatmak en zor olaylardan biridir bunu ileriki oyunlarında daha iyi anlarsın. :D

Sevgili arkadaşım,

Yeni başlayan biri için hero seçiminde dikkat etmesi geren en önemli şey o herodaki kaçış özellikleridir. Örneğin; görünmezlik blink yeteneği olan herolara yönel. İkinci olarak yapman gereken olay Tank diye tabir ettiğimiz canı ve armoru yüksek olan heroları kullan. Tide sevmişsin, iyi herodur falan ama Dotada combat başlatmak en zor olaylardan biridir bunu ileriki oyunlarında daha iyi anlarsın. :D
Dagger + u yapıp tf'yi başlatıyordum genellikle.

Evet yapman gereken basitçe bu ama Dota saniyelerin oyunu olduğu için zamanlama çok önemli. Sonuçta adamların arasına atlayıp ultinin stun süresi bitene kadar senin takım arkadaşların gelmezse her şey boşuna gidebilir. Ama yeni başlayan birine göre bazı şeyleri kapmış gibisin. Tebrikler

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı