Dota 2'de Beklediğiniz Herolar( Dota 1 Bilenlere Özel)

TpszTelevizyon

Kilopat
Makaleler
24
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisliği
Herolar Dota 1'den geldiği için Dota 1 oynayanların bilemeyeceği bir konu. :) Ben şahsen Pitlord'u bekliyorum. Kusursuz bir kombat herosu. Düşmanını yakalayan ve aynı zamanda çok iyi bir tank. Dota 1'de iyi oynardım bekliyorum. Warcraft dünyasında özel bir yeri vardır. Aslında Dota 1'i daha çok seviyorum ama hile yüzünden bıraktım. Koskoca Thrall yani sizin anlayacağınız dilde Disruptor, Dota 2'de açık açık ezik kalmış. Dota 1'de daha iyidi. Axe, Thrall, Yurnero bunlar hepsi ork aslında.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nerede o eski taktikler. Hiç görmedim Dota 2'de uygulayan. Axe + Yurnero alınırdı. Aynı laneye gidilirdi. Düşmanın uzun lanesindeki 2 kule arasına girilir 1 levelde beklenirdi. Yaklaşan heroya aşk olsun. Ama Dota 2'de onu görmedim hiç. Uzun süre Dota 1'de oynamadığım için acaba zırhları filan daha mı düşük bilmiyorum. Ama yıllardır yapılan taktiği Dota 2'de görmemek... Hemde ilk dakikalarda kule alınmış olunurdu.

Goblin Techies... Nereye mayın döşeyem şimdi?

Not: Pitlord'un gelmesi hayal gibi. Ya aslında adam gibi platform açsalar W3'e kesin dönüş yaparım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı