Dota 2'e yeni başlamak

Mertolok

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar lol az çok biliyorum fakat dota 2 neredeyse hiç bilmiyorum.
Yeni başlayacağım şu anda arkada indiriliyor oyun çok hevesliydim oynamaya fakat bazı dostlar bıkmış oyundan ruslar olsun dengesizlik olsun biraz soğudum gibi açıkcası.

Birde bendeki R7 240 ile kaç fps alabilirim işlemcim i3-2100 ?

Öncelikle oyunda dengesizlik falan yok herkes takım kötü geliyor, takımım noob gibi bahaneler üretiyor ama hangi seviyede oyuncuysan o seviyede oyuncularla oynarsın oyunun sisteminde istisnalar dışında dengesizlik falan yok. İyi bir Dota 2 oyuncusu olmak istiyorsan takımındaki hatalardan çok kendi hatalarına odaklanıp neyi eksik yaptığını neyi düzeltmen gerektiğini düşünmen lazım.
Sistemin düşük ayarlarda sabit 60fps rahat bir şekilde oynatır.

Rusların en büyük sorunu seni yönlendirmeye çalışması ve chat kısmında kendi alfabelerinde yazışmaları. Onun haricinde genelleme yaparsak oyunu iyi oynarlar.

Ruslar bahane sadece sayıları çok. Dünyanın en iyi oyuncularıda rus en kötüsüde. Bide adanlarla oyunda çok uğraşıyolar haliyle iyi bile olsa oynamıyor. Çok oyun kazandım ruslarla. Yeterki taşımayı bil.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı