DotA 2'ye başlanır mı?

falconn32

Centipat
Daha fazla  
5 yıldır LoL oynuyorum, artık fazla sıktı. Bu tarz oyun bakarken DotA'yı gördüm. Şu an yükleniyor, öğrenmesi çok mu zor? Arkadaşlarla oynasam ne kadar sürede öğrenirim temel düzeyde? Acaba bu saatten sonra çok mu geç olur başlamak, LoL gibiyse alışırım muhtemelen.

5 yıldır LoL oynuyorum, artık fazla sıktı. Bu tarz oyun bakarken DotA'yı gördüm. Şu an yükleniyor, öğrenmesi çok mu zor? Arkadaşlarla oynasam ne kadar sürede öğrenirim temel düzeyde? Acaba bu saatten sonra çok mu geç olur başlamak, LoL gibiyse alışırım muhtemelen.

Bende yeni başladım sayılır, oyunda yaklaşık 60 saatim var ayrıyeten 6 yıllık bir LoL geçmişim de var. Şunu net olarak söyleyebilirim ki ikisi aynı türün farklı şekilde ele alınmış versiyonları ve Dota 2 kesinlikle daha iyi bir versiyon.

Bende yeni başladım sayılır, oyunda yaklaşık 60 saatim var ayrıyeten 6 yıllık bir LoL geçmişim de var. Şunu net olarak söyleyebilirim ki ikisi aynı türün farklı şekilde ele alınmış versiyonları ve DotA 2 kesinlikle daha iyi bir versiyon.

Başlayacağım bende muhtemelen, videolarını falan izledim merak sardım.

Ben başlamazdım zaman kaybı.

Zamanım var, oynayacak oyun bulamıyorum bilgisayarda.

Hayatın kaysın istiyorsan evet. İlk 100 maçı tamamladıktan sonra direk dereceli girmeyin bütün sülalenizi elden geçirirler. İyice öğrenin sonra girersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı