Dowloand hızım 36 Mbps ama oyundaki pingim 77

lusie

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dowloand 36 upload hızım 11 ama nedense oyunda 77 80 ping alıyorum ama hiç takılmıyor arkadaşlarıma sordum onlar da yağ gibi gidiyorsun diyorlar ama neden pingim 77?

1683646509773.png

Oyun sunucusundan kaynaklı olabilir. Bir de çoğu oyunda yazan ms değeri doğru olmuyor. PUBG Mobile mı oynuyorsunuz? Bir de indirme hızı ile ms alakasız şeyler.

Download hızı ile ping in alakası yok bir de oynadığın oyun nedir, Avrupa sunucu ise normal değer.

Arkadaşlar dowloand 36 upload hızım 11 ama nedense oyunda 77 80 ping alıyorum ama hiç takılmıyor arkadaşlarıma sordum onlar da yağ gibi gidiyorsun diyorlar ama neden pingim 77?

Eki Görüntüle 1772744
Oynadığınız oyunun avrupa sunucusuna uzaklığınız ile alakalı malesef.
Oyunun Türkiye'de sunucusu olsa var olan ping değerleriniz ile aynı değerleri görürdünüz.

Oyunda gördüğün ping değeri oyun serveri ile modemin arasında oluşan değer olduğu için speedtest server verisiyle aynı olmayabilir.

Eki Görüntüle 1772744

Hangi oyunda bu değerleri alıyorsun daha kötü değerler ile LoL TR sunucusunda 8ms alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı