Download Helper Hız Düşmesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Countless Skies

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar internetten video indirmek için Mozilla Firefox'daki download helper isimli eklentiyi kullanıyorum. Eklentiyi ilk kurduğum zamanlarda videoları normal indirme hızımda (yaklaşık 120 kb) indirmesine rağmen son zamanlarda video indirirken hızım çok fazla düşüyor. Videoyu ilk indirmeye başlayınca hızım normal ama 5 6 dk sonra hız 20 kb falan oluyor. Nasıl çözebilirim ?
Ve 2. sorum : Google Chrome için de buna benzer bir eklenti var mıdır ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu diyeceğinizi tahmin etmiştim :D IDM Full bulamadım hiçbir yerde ama gerek kalmadı başka bir program buldum :D (Free YouTube Download)

İnternette sonuna Full yazman yeterli :D

Vdownlander kullanın. 100 mb videoyu 1 dk da indirebilirsiniz.

Bunu diyeceğinizi tahmin etmiştim :D IDM Full bulamadım hiçbir yerde ama gerek kalmadı başka bir program buldum :D (Free YouTube Download)

Bulamadın mı? Bulmak çok kolay Google'a 'IDM Full İndir' yazman yeterli. Ayrıca IDM internet hızının son damlasına kadar kullandığı için hiçbir hız problemi yaşamazsın. Tabi ki indirme yaparken sayfa sayfa dolaşamazsın. Ama programda hız limitleyici diye bir özellik var o yüzden hem sayfa gezip hem de indirme yapayım diyecek olursan, hız limitleyici sayesinde programın istediğin hızla indirmesini sağlayabilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı