Download - Server değişimi - Bina kablosu değişimi

TearsB

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bugün TurkNet'ten cıkıp telekoma geçtim. TurkNet'te ping 26 - pocket loss 35 iken şu anda ping 11 pocket loss 20 21 civarında geziyor. Oldukça güzel veriler açıkçası benim için ve sorunlarım tamamen cozuldu diye düşünürken daha önce de söylenilen internet buraya eve gelirken veri kaybına uğruyor bilgisi verildi. O kadar cok araştırdım ki artık inanın sağlayıcılarda çalışacak seviyeye geldim ona rağmen çözemediğim problemler var. Speedtest'de Türk Telekom'un Antalya sunucusuna bağlandığımda en iyi optimal veri akışını alıyorum. Fakat sık sık başka serverlara bağlanıyor ve ping değerlerim uçuyor bu da stabil veri alamadığımı gösteriyor bana. Acaba binadan gelen kabloyu değiştirsem bu sorunu fixler miyim? Dosya eki olarak da ekleyeceğim bakarsanız sevinirim. Sorum ise şunlar: 1) nasıl daima Antalya serverına bağlanabilirim? 2) binadan gelen kabloyu nasıl değiştirebilirim? ( elektrikci yapar bunu dediler fakat ne demem gerekiyor bir de CAT6 cektir demişlerdi ondan daha iyi kablolar da var soğuga dayanaklı vs dendi). Yardımcı olursanız sevinirim.

değiştiriyorum

up

SERVER DEĞİŞİMLERİ

Dosya Ekleri

• Antalya tt.jpg
    Antalya tt.jpg
    196,5 KB · Görüntüleme: 6
  • netspeed denizli.jpg
    netspeed denizli.jpg
    191,9 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:

Yeni konular