DP girişi yoksa nasıl 144Hz alınır?

açıkçası benim için renk doğruluğu çok sorun değil yeşili yeşil gösterse yeter ben oyun için uygun arıyorum internette oyun için en uygun tn panel diyor
Her ikisi de 144 Hz 1 ms tepki süresine sahip. Niye renkleri daha canlı gösteren bir monitör almayasınız. Yani TN panel olup 240 Hz bir model alsanız diyeceğim ki FPS önemli TN al. Ama ikisi de benzer özelliklerde hız konusunda.

Her ikisi de 144 Hz 1 ms tepki süresine sahip. Niye renkleri daha canlı gösteren bir monitör almayasınız. Yani TN panel olup 240 Hz bir model alsanız diyeceğim ki FPS önemli TN al. Ama ikisi de benzer özelliklerde hız konusunda.

Teşekkür ederim ben o kadar bilgiye sahip değilim kusura bakmayın.

Ayrıca sizin dediğiniz Samsung monitörün linki varsa atabilir misiniz? İnternette gözükmüyor.

Teşekkür ederim ben o kadar bilgiye sahip değilim kusura bakmayın.
Estağfurullah kusurluk bir durum yok. Herkes yardımcı olmaya çalışıyor birbirine. En iyi fiyata en iyi ürünü tavsiye etmeye çalışıyor. Samsung modelini mutlaka inceleyin. Kendim kullanıyorum ve memnunum.

İnternette satışı yok. Sanırım stokları yok ondan satış yok.
Sanırım sadece 27" modeli kalmış piyasa da. Bakmamıştım stoklara. 27" olanı almayın pikselleşme yapıyor. Bir satıcıda var ama çok pahalı satıyor. Samsung 24CFG73'e 1600-1800 fazlasını vermeyin. MSI içinize sinmediyse şu iki modele bakın.

- Asus Tuf Gaming VG24VQ
-Asus TUF VG249Q

Sanırım sadece 27" modeli kalmış piyasa da. Bakmamıştım stoklara. 27" olanı almayın pikselleşme yapıyor. Bir satıcıda var ama çok pahalı satıyor. Samsung 24CFG73'e 1600-1800 fazlasını vermeyin. MSI içinize sinmediyse şu iki modele bakın.

- ASUS TUF Gaming VG24vq.
-ASUS TUF VG249Q.

Teşekkürler sizi daha fazla rahatsız etmeyeyim bu ikisine bakarım beğenmezsem MSI alırım iyi günler.
Konu kapanmıştır alacağım monitör ve kabloyu buldum iyi günler.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı