DP kablosu çalışmıyor

ARTEON

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 3600 6-Core-16,0 GB RAM-Sapphire PULSE Radeon RX 6600-İntenso 480gb m2ssd-600watt psu
Meslek
Öğrenci
İyi günler. Nedense DP kablosu takınca ekran 3-5 saniye karıncalanarak geliyor sonra gidiyor. Çözümü nedir? 2 gün önceye kadar çalışıyordu sonra birden böyle oldu. Gittim yeni kablo da aldım ama yok düzelmiyor. HDMI ile çalışıyor.

İyi günler. Nedense DP kablosu takınca ekran 3-5 saniye karıncalanarak geliyor sonra gidiyor. Çözümü nedir? 2 gün önceye kadar çalışıyordu sonra birden böyle oldu. Gittim yeni kablo da aldım ama yok düzelmiyor. HDMI ile çalışıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Merhaba, sürücüleriniz güncel mi? Başka bir kasa ile veya başka bir monitörle aynı portlar üzerinden olmak şartıyla deneyebilir misiniz?

Merhaba, sürücüleriniz güncel mi? Başka bir kasa ile veya başka bir monitörle aynı portlar üzerinden olmak şartıyla deneyebilir misiniz?

Ekran kartının driveri güncel aslında. Başka bilgisayarla da deneyemem çünkü başka bilgisayarım yok güvenli mod vs ile olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı