DP olamayan ekran kartına DP monitör bağlama

xanet

Zeptopat
Daha fazla  
Monitör
Lg24gn65r
Arkadaşlar ekran kartimda DP girişi yok ama monitörde var nasıl bağlayabilirim? Hangi kablo ile yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
HDMI'dan DP'ye dönüştürücü nasıl oluyor. DPdeki bant değerini koruyan 1 pin eksik kalıyor. O olmadanda bildiğim kadarıyla görüntü vermez. DP'den HDMI'ya kablo olabilir fakat tam tersinin çalışacağını sanmıyorum. Bu arada Monitörünüzün HDMI girişi mevcut. Neden Direkt olarak HDMI bağlantısı yapmıyorsunuz?

Hocam bildiğim kadarı ile hdm 120 Hz destekliyor bir de garanti olsun dedim ama su anda HDMI'a taktım zaten sağlasın cevap için

Monitorde HDMI 2.0 mevcut yani 240 Hz bile destekler(monitor 165 Hz olduğu için 165 Hz üzerine OC yapmamak gerek). Ayrıca ekran kartı HDMI 2.0 desteklemiyorsa 165 Hz yerine 120 ya da 144 Hz alabilirsiniz. Araya dönüştürücü koyduğunuzda durum daha kötü oluyor. Ekran kartınızın HDMI versiyonunun desteklediğinden daha düşük bant genişliğine ulaşıyorsunuz dönüştürücü kullanıldığında. Hangi ekran kartını kullanıyorsunuz? NVIDIA kullanıyorsanız NVIDIA panelinden hız aşırtma ile 165 Hz alabilirsinizde HDMI ile.

Yeni konular

Geri
Yukarı