DP to HDMI çevirici çalışmıyor

@mEclipse
DP to HDMI adaptörü monitöre mi laptopa mı taktınız? Bu adaptörler çoğunlukla tek taraflı çalışıyor. DP girişini ekran kartına yani laptopa takmanız lazım. Kısaca dönüştürücünün çalışmamasının nedeni sizin ters tarafa takmanız. Bu dönüştürücü DP girişi olmayan ekran kartı veya laptop için değil DP girişi olmayan monitör için var.
Laptop'un mini DP girişi varsa bunu alın daha sağlıklı olur.

Hocam verdiğiniz cevap için teşekkür ederim çok aydınlatıcı oldu. Sanırım link paylaşabiliyoruz attığınız linkteki ürünü alabilecek bütçem şu anda bulunmamakta. Ben bir ürün buldum buna bakıp fikrinizi belirtir misiniz? Atacağım linkteki ürün sorunumu çözücek midir incelerseniz çok memnun kalırım. Qport Q Mdp2 Mini Display Port Erkek Display Port Dişi Çevirici: Amazon.com.tr
@mEclipse
DP to HDMI adaptörü monitöre mi laptopa mı taktınız? Bu adaptörler çoğunlukla tek taraflı çalışıyor. DP girişini ekran kartına yani laptopa takmanız lazım. Kısaca dönüştürücünün çalışmamasının nedeni sizin ters tarafa takmanız. Bu dönüştürücü DP girişi olmayan ekran kartı veya laptop için değil DP girişi olmayan monitör için var.
Laptop'un mini DP girişi varsa bunu alın daha sağlıklı olur.

Hocam verdiğiniz cevap için teşekkür ederim çok aydınlatıcı oldu. Sanırım link paylaşabiliyoruz attığınız linkteki ürünü alabilecek bütçem şu anda bulunmamakta. Ben bir ürün buldum buna bakıp fikrinizi belirtir misiniz? Atacağım linkteki ürün sorunumu çözücek midir incelerseniz çok memnun kalırım. Qport Q Mdp2 Mini Display Port Erkek Display Port Dişi Çevirici: Amazon.com.tr

Son düzenleme:
Arkadaşın attığı kablo sertifikalı ve çok kaliteli. Bir defa alacaksın sonuçta. Daha ucuzunu bulmak zor. Bulsanda sıkıntılar yaratabilir.

Anlıyorum yorumlarınız eşliğinde tabii ki bende almak isterim bu kabloyu fakat şu an bunu alamam en azından kısa sürelide olsa işimi görebilecek 144Hz performans alabilecek bir ürün arıyorum. Link paylaşmıştım paylaştığım linkteki ürüne siz baktınız mı sizce kısa süreli işimi görür mü? En azından kısa süreli işimi görsün ilerleyen zamanda bu kabloyu alabilirim diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı