DP to HDMI kablo önerisi

Direkt kablo alın. Ben ve arkadaşlarım bu dönüştürücülerden çok çektik. Ekran kartım tek HDMI çıkışı veriyor 2 monitör de HDMI destekli ben de 2. monitöre bir ucu HDMI bir ucu DP olan kablo aldım sorunsuz çalışıyor.

Direkt kablo alın. Ben ve arkadaşlarım bu dönüştürücülerden çok çektik. Ekran kartım tek HDMI çıkışı veriyor 2 monitör de HDMI destekli ben de 2. monitöre bir ucu HDMI bir ucu DP olan kablo aldım sorunsuz çalışıyor.

Aldığınız yerin linkini atma şansınız var mı?

Selam dostlar. DisplayPort kablom var fakat PS4 için DisplayPort girişi yok. Bu yüzden dönüştürücü almam gerekiyor sizce bu ürün nasıl? Aldığınız veya uygun gördüğünüz varsa atarsanız sevinirim. https://www.hepsiburada.com/wozlo-4...rt-hdmi-cevirici-donusturucu-pm-HBC00002PAYZL

Kullandığınız monitörde HDMI girişi yoksa ve siz PS4'e bir ucu HDMI diğer ucu DP kablo takmak istiyorsanız aşağıdaki kabloyu önerebilirim bende kullanıyorum herhangi bir problem yaşamadım.

Aldığınız yerin linkini atma şansınız var mı?
Hocam ben toptancımdan alıyorum 2.5$'a almıştım 3 hafta önce(adama gelişi). Herhalde bu fiyata bulmanız imkansız.

Yeni konular

Geri
Yukarı