DP965LT BIOS güncellemesi nasıl yapılır?

jungler123123

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Windows 10'a geçmek istiyorum.compareexchange128 hatası alıyorum BIOS güncellemesi yaparsan düzelir dediler. Bilgisayarım bayağı eski, BIOS driverımı bulamıyorum. Yardımcı olabilir misiniz? Sanırım Intel bu anakarta desteği kesmiş. Nasıl güncelleyebilirim?
Yardımcı olursanız çok sevinirim Windows 10 kullanmayı çok istiyorum, şimdiden teşekkürler.

Version MQ96510J. 86a.1755.2008.1121.0001

System model: DP965LT_.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, Windows 10'a geçmek istiyorum.compareexchange128 hatası alıyorum BIOS güncellemesi yaparsan düzelir dediler. Bilgisayarım bayağı eski, BIOS driverımı bulamıyorum. Yardımcı olabilir misiniz? Sanırım Intel bu anakarta desteği kesmiş. Nasıl güncelleyebilirim?
Yardımcı olursanız çok sevinirim Windows 10 kullanmayı çok istiyorum, şimdiden teşekkürler.

Version MQ96510J. 86a.1755.2008.1121.0001

System model: DP965LT_.

Hocam anakart oldukça eski. Özelliklerinda DDR2 ve en fazla 800 MHz desteklediği yazıyor. sisteminizde tahminimce Windows 10'da takılmalar yaşatacaktır. Windows 8.1 kurun. Hem Windows 10'dan hafiftir hem de Windows 7'den kurtulmuş olursunuz.

Yani ucuca yeter. Siz diğer arkadaşında dediği gibi Win8.1 kurun.O anakartı elden çıkarmaya bakın. G31 ya da G41 cipsetli bir anakart ve modlu Xeon işlemcide alın uygun fiyata kat kat daha fazla performans alırsınız naçizane benim fikrim.
4 GB.
Windows 8.1 kurmayı denedim fakat yine compareexchange128 hatası alıyorum format atıp Windows 8.1 ISO kursam sıkıntı yaşar mıyım?

ISO kursanız bir sıkıntı olcağını sanmıyorum ama anakart biraz eski olduğu için bazı hatalar çıkabilir önünüze ama denemekte fayda var. Flasha Rufus ile yazdırın ISO dosyasını sonra format atın.

Yeni konular

Geri
Yukarı