Çözüldü DPC watchdog violation hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

thearkhe

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba, benim masaüstü bilgisayarım var.
Özellikleri.
-B150M anakart.
-ASUS 1060 6 GB ekran kartı.
-WD 1TB HDD.
-HyperX 8 GB RAM.
-i5 6500 SKylake işlemci.
Hataya gelecek olursak;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilgisayarım bu videodaki gibi oyun esnasında aynen bu şekilde takılıyor ve daha sonra ise bir süre sonra mavi ekran hatası olarak DCP wathcdog violation hatası alıyoruım. Bilgisayar yeniden başlanacaktır veri alınıyor deyip kalıyor ve kendini kapatıyor. Ne denediysem olmadı. Bilgisayarcıya götürdüm ama Artvin'deki bilgisayarcılar hiçbir şeyi anlamıyorlar. Termal macunu değiştim, bütün fanları temizledim. Aygıt yöneticisinden hepsinin güncellemesini aldım. HD Tune ile tarama yaptım ama hiçbir sorun göstermiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Rehberdeki gibi yaptığım halde minidump görünmüyor.
Arkadaşlar sorunu çözdüm. Anakartın cdsi ile driverları güncellemek için cd romu açmaya çalıştım ama açılmadı. Cdrom bozukmuş. Kasadan cd rom kablosunu çıkarıp denedim 1 gündür hata almıyorum.
Aşağıdaki rehbere göre minidump dosyalarınızı paylaşmalısınız. Buna göre detaylı incelemeyi yapacağız.

Rehberdeki gibi yaptığım halde minidump görünmüyor.
Arkadaşlar sorunu çözdüm. Anakartın cdsi ile driverları güncellemek için cd romu açmaya çalıştım ama açılmadı. Cdrom bozukmuş. Kasadan cd rom kablosunu çıkarıp denedim 1 gündür hata almıyorum.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı