DPC_WATCHDOG_VIOLATION mavi ekran hatası

AlpErbas

Decapat
Arkadaşlar tekrardan merhaba. Ben bıktım bu mavi ekranlardan. Gece bilgisayarı bir uygulamayı indirmek için açık bıraktım fakat gene mavi ekran vermiş. Yardım edebilir misiniz artık mavi ekran almak istemiyorum. Yeni klasör.rar

Son düzenleme:

Symantes yazılımı nedir nasıl kaldıracağım? BIOS nasıl sıfırlayabilirim? Bir de önceki konuda gene DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp GeForce Experience'dan sürücüyü tekrar kurmuştum.

Norton'u falan kaldırın. BIOS'u sıfırlamak için BIOS pilini 45-60 saniyeliğine çıkartın, geri takın. DDU ile tekrar sürücüyü kaldırın, NVIDIA'nın sitesinden indireceğiniz sürücüyü kurun.

Norton'u falan kaldırın. BIOS'u sıfırlamak için BIOS pilini 45-60 saniyeliğine çıkartın, geri takın. DDU ile tekrar sürücüyü kaldırın, NVIDIA'nın sitesinden indireceğiniz sürücüyü kurun.
Norton zaten silmiştim önceki konumda da sil demiştiler. Acaba tam olarak silemedim mi? Arama kısmına norton yazınca herhangi bir şey çıkmıyor.

Kalıntı kalmış olabilir. Alttaki yazılım ile silmeyi deneyin. Norton dosyaları bulunamazsa Norton'u tekrar kurun, sonrasında bu yazılım ile kaldırmayı deneyin.

Geri
Yukarı