DPI değeri yüksek, ağırlığı değiştirilebilir gaming mouse

RamsesJX

Kilopat
Arkadaşlar iyi akşamlar bu sıralar biraz fazla konu açıyorum lakin çok fazla soru var kafamda, sizlerden bu konumdaki ricam bana ağırlığı ayarnalabilen, DPI değeri yüksek, kablolu bir gaming mouse tavsiye etmeniz, site olarak tercihim Sanalmarketim.com'dur. İyi geceler. Bütçem en fazla 170 TL zorlarsak 180 olabilir.

Çok sık konu açmak özür dilenecek bir şey değil. Sadece her sorun için ayrı konu aç yeterli, onun dışında istediğin kadar konu açabilirsin. :)

Gelelim konumuza, ben bu fareyi öneririm.

VATAN COMPUTER - LOGITECH - G9x GAMING LAZER MOUSE - Mouse

Ağırlığı değiştirildiği için bunu önerdim. Ancak sırf ağırlık yüzünden bu fareden şaşma derim zaten ağırlık dengesi gayet iyi bu farenin üstte önerdiğimden ziyade bu daha iyi.

VATAN COMPUTER - LOGITECH - G600 MMO GAMING MOUSE (BLACK) - Mouse

Son düzenleyen: Moderatör:
Klavye olarak nasıl seviyorsun? Yumuşak laptop tuşu gibi mi yoksa vuruş hisli yüksek tuşlu mu? Eğer yumuşak seviyorsan bunu alabilirsin ama sert seviyorsan tavsiyem Logitech G105 çok güzel...

Aslında her türlü olur lakin 6-7 senedir yumuşak tuşlu kullanıyorum. Profesyonel denilecek düzeyde Knight Online oynuyorum. Ayrıca daha çok geceleri oynuyorum oyunu. Eğer sert tuşlu klavye alırsam yazı yazarken çok ses çıkmasından korkuyorum, ailem uyuyor oluyor çünkü o saatlerde. Her ne kadar Skype, Team Speak programlarını kullansak da oyunda mecburen yazman gerekiyor ve diğer tuşlarıda kullanmam gerekiyor. Sen kullanıyorsun ve ses için ne diyebilirsin ?

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı