Drag click fare önerisi

Drag Click için iyi bir mouse diye biliyorum. Kaliteli bir malzemeye sahip aynı zamanda.

Benim MC ile alakam yok ve hayatım boyunca drag yapmadım ve tam olarak ne olduğunu bile bilmiyorum. Ancak bu fareyi kullanıyorum. Yaklaşık 3 senedir benimle 2,5 falan da olabilir. Bellli bir yerden sonra 1 2 3 yazan kısımdaki double Click kısımları gitti. Malzeme kalitesi de iyi ama daha iyisi de bulunabilir. Mesela Razer Viper Mini ama onunla drag yapılıyor mu bilmiyorum.

Bütçe önemli değil ha.

Evet bunu düşünüyorum ama çok fazla kişi şikayetçi diye gördüm videolar vs. Technopat da falan. mouse click gecikme ayarlama uygulamasından şikayetçi olduklarını söylediler. Bunu almak istiyorum bende ama kararsızım

Evet bunu düşünüyorum ama çok fazla kişi şikayetçi diye gördüm videolar vs. Technopat da falan. mouse click gecikme ayarlama uygulamasından şikayetçi olduklarını söylediler. Bunu almak istiyorum bende ama kararsızım
Kronik sorunlu bir mouse değil, her farede sorunlar vardır, düzgün kullanırsanız bir şey olmaz.

Evet bunu düşünüyorum ama çok fazla kişi şikayetçi diye gördüm videolar vs. Technopat da falan. Mouse Click gecikme ayarlama uygulamasından şikayetçi olduklarını söylediler. Bunu almak istiyorum bende ama kararsızım.

Ben de bunun kablolusu var Minecraft oynamam falan ama iyi R6, PUBG oynatıyor. Bir sorununu da görmedim daha.

Geri
Yukarı