Drag Click için fare önerisi

• Konuyu başlatan aszx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 309

aszx

Picopat
Daha fazla  
Minecraft için düşünüyorum. Drag Click yapabilen, makro yazılımı olan, sağlam, bilindik bir marka, şart değil ama vatan gibi belli bir mağazası olan yerden alabileceğim mouse arıyorum. Bütçe maksimum 180 TL. Gelip de üstene yirmi lira koy bunu al demeyin. Bütçe maksimum 180.

Son düzenleyen: Moderatör:
amazon dışında bi siteden var mı

rampage smx r 75 nasıl dır
Rampage smx r 75 arkadaşımda var. Drag click yapmaya çalışıyor fakat attığı videolara bakınca doğru yapmasına rağmen max 20-25cpse çıkıyor. Eğer alman sunucularında her ay mouse değiştiren hayatsızlarla oynamak yerine tatlı tatlı hypixelinde veya craftriseında oynarsan sorun olmaz. Zaten craftriseda galiba 15cps limiti var.

Rampage smx r 75 arkadaşımda var. Drag click yapmaya çalışıyor fakat attığı videolara bakınca doğru yapmasına rağmen max 20-25cpse çıkıyor. Eğer alman sunucularında her ay mouse değiştiren hayatsızlarla oynamak yerine tatlı tatlı hypixelinde veya craftriseında oynarsan sorun olmaz. Zaten craftriseda galiba 15cps limiti var.
Peki r75
Rampage'den iyidir. Ayrıca Amazon'dan alın, yarın teslim edilir. Yurtdışı Amazon sitesi değil, satıcılar Türkiye'den.

kaliteli mi benim okuduğum yorumlarda şansa bağlı diyorlar. Bende logitech g102 ile rampage r 75 arasında kaldım

Geri
Yukarı