Drag click neden hile sayılmıyor?

William Crusader

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Yok
Makroya hile diye ağlayıp drag clicke neden susuyor insanlar? Farenin makrosu var, drag click de farenin özelliği. O zaman sadece prası olanlar alabiliyor aynı makro gibi. Ki hani drag click de zor bir şey değil. Sadece parmağını ileri götürüyorsun.

Drag Click farenin özelliği değil. Sadece belirli Mouse'larda yapılabilen bir tıklama yöntemi. Makro ayrı drag Click ayrı şeyler. Makro'ya ölürsem %70 oranla adamın o an uğraşmadan tek tuşla yaptığına sinirlenirim. Ama adam drag Click ile öldürürse adamın en azından belirli bir yöntemi olduğu için sesimi çıkartmam. Sen de dDag Click yapabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Drag click paralı hiledir. (kastım tek hareketle 3 haneli cps görenlere)
Alakası yok. Örnek veriyorum 300 liralık fareniz var ve bu farenin tuş yapısından dolayı Drag Click yapılmıyor. Ama 160-170 liralık ortalama bir fare ile yapılabiliyor. Bu fareden fareye değişen bir şey.

Alakası yok. Örnek veriyorum 300 liralık fareniz var ve bu farenin tuş yapısından dolayı drag Click yapılmıyor. Ama 160-170 liralık ortalama bir fare ile yapılabiliyor. Bu fareden fareye değişen bir şey.

Hayır hocam; manuel anlamda asla 3 haneli CPS'lere çıkamazsınız tek drag ile adam alınmaz. Harici drag Click için tasarlanmış vites tuşlar bulunur.
Bu nedenle SonOyuncu / craftrise gibi Minecraft sunucularında 17 CPS'in üstüne çıkmazsınız.

Drag Click farenin özelliği değil. Sadece belirli Mouse'larda yapılabilen bir tıklama yöntemi. Makro ayrı drag Click ayrı şeyler. Makro'ya ölürsem %70 oranla adamın o an uğraşmadan tek tuşla yaptığına sinirlenirim. Ama adam drag Click ile öldürürse adamın en azından belirli bir yöntemi olduğu için sesimi çıkartmam. Sen de dDag Click yapabilirsin.
Sizde belirli farelerde yapılabilen diyorsunuz, bu farenin özelliği değilse neyin özelliği? Bakalım şu adama nasıl ''122 CPS'' alıyormuş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunun nesi makrodan farklı? Benim anlattığım gibi sadece parmağını ileri götürüyor.

Sizde belirli farelerde yapılabilen diyorsunuz, bu farenin özelliği değilse neyin özelliği? Bakalım şu adama nasıl ''122 CPS'' alıyormuş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunun nesi makrodan farklı? Benim anlattığım gibi sadece parmağını ileri götürüyor.
Farenin tuş yapısından kaynaklı. Siz hiç Drag Click özellikli Mouse diye satılan bir fare gördünüz mü?

Geri
Yukarı