Ücretsiz Epic Games Dragon Age Inquisition Game of the year Edition ücretsiz

Türkiye'nin uyguladığı bir yasak vs. yok ben yıllar önce D&R'dan kutulu almıştım bu oyunu zaten şu anda da bütün dijital mağazalarda satılıyor yıllardan beri. EA tarafından bir sıkıntı oyunu Epic'te açmamışlar Türkiye'ye kim bilir ne sebepten dolayı.

Bu oyunu 2021'de EA Play'den oynadığım zamanlarda da oyunu VPN açmadan indiremiyordunuz. Sadece Epic Games'te olan bir durum değil. 3 yıldır çözülmemiş, muhtemelen çözülmez de.

Nasıl yaptınız ki?
Ben yaptığımda yine aynı hatayı verdi.
VPN açınca onu da tespit ediyor VPN'i kapat diye uyarıyor.

Tunnelbear VPN, veya Opera VPN ile yapabilirsin ben tunnelbear VPN ile Almanya'ya bağlanıp yaptım.

bu oyun Epic Games'den alınamıyor çünkü Türkiye için satışa kapatılmış ama şimdi size nasıl bedava alacağınız anlatacağım.

Tunnelbear VPN'i indiriyoruz Almanya lokasyonuna bağlanıyoruz, gizli sekmeden epic games'e giriyoruz vpn açık bir şekilde ve yeni hesap açıyoruz yeni hesap açarken bölgeyi Almanya olarak işaretleyin (vpn bölgesi olarak nereye bağlandıysanız onu seçin) ardından oyunun alınabilir olduğunu göreceksiniz.
Capture.PNG

Son düzenleme:
Oyunu sadece yeni Epic Games hesabı mı açıp alabiliyoruz? Şuan ana Epic Games hesabımın geçerli olan bölge Türkiye.

Yeni konular

Geri
Yukarı