Ücretsiz Epic Games Dragon Age Inquisition Game of the year Edition ücretsiz

Yeni hesap açmadan da yapabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece tuxlerVPN eklentisini chrome a eklemek. Ben bölge olarak Fransa'yı seçtim. VPN'i açmadan önce PC'den Epic'i kapatın. Unutmadan bölge değiştirirken size uyarı verecek eğer ki önceden hesabınıza epic ödüllerinden eklenen TL varsa onu sıfırlıyor. 😃 6 ay boyunca bölge değişmiyor.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    828,9 KB · Görüntüleme: 94
  • 2.png
    2.png
    118,2 KB · Görüntüleme: 93
  • 3.png
    3.png
    56,1 KB · Görüntüleme: 92
Son düzenleme:
Yeni hesap açmadan da yapabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece tuxlerVPN eklentisini chrome a eklemek. Ben bölge olarak Fransa'yı seçtim. VPN'i açmadan önce PC'den Epic'i kapatın. Unutmadan bölge değiştirirken size uyarı verecek eğer ki önceden hesabınıza epic ödüllerinden eklenen TL varsa onu sıfırlıyor. 😃 6 ay boyunca bölge değişmiyor.
Ben de çalışmıyor. Algılıyor vpn olduğunu epic games.

Edit: Brave'de deniyordum ben olmadı onda. Chrome ile deneyince oldu teşekkürler söylediğiniz için yöntemi.

Son düzenleme:
Yeni hesap açmadan da yapabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece tuxlervpn eklentisini Chrome'a eklemek. Ben bölge olarak Fransa'yı seçtim. VPN'i açmadan önce PC'den Epic'i kapatın. Unutmadan bölge değiştirirken size uyarı verecek eğer ki önceden hesabınıza Epic ödüllerinden eklenen TL varsa onu sıfırlıyor. 😃 6 ay boyunca bölge değişmiyor.

Hocam bunu yapmak yerine gidip yeni hesap açarım daha iyi ve öylede yaptım 6ay çok uzun bir süre.

Hocam bölgenin farklı olması bir sorun yaratır mı? Oyun fiyatları falan nasıl oluyor mesela?

Bunu yapmaktansa yeni hesap açmak daha mantıklı. Ben oyunu oynayıp bitirmiştim, belki bir daha oynarım ama belki de oynamam. İyi oyun olsa da ilk oyun kalitesinde değil tabii ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı