Dragon Age Inquisiton nasıldır?

Yuny

Hectopat
Makaleler
2
Oyunu PS4'de oynamayı düşünüyüroum ama aklımda birkaç soru var. Direkt olarak 3. oyundan başlarsam sıkıntı olur mu? Nasıl bir combat sistemi var? Youtube'dan baktım ama çözemedim. Ne yaptığımız bir oyundur? Kimlere göredir?

Beni sarmadı bıraktım 2. Saatte çok robotsu karakterler ama origins'i herkes övüyor. Yeni oyunu da duyruldu belki onu sevebilirim. Bu arada Persona 5 oynamadıysan onu önerebilirim şu an indirimde ben Pc'de Emulatör ile oynuyorum keşke Ps4'üm olsaydı dediğim iki oyundan biri diğeri Tlou2.

Beni sarmadı bıraktım 2. Saatte çok robotsu karakterler ama origins'i herkes övüyor. Yeni oyunu da duyruldu belki onu sevebilirim. Bu arada Persona 5 oynamadıysan onu önerebilirim şu an indirimde ben Pc'de Emulatör ile oynuyorum keşke Ps4'üm olsaydı dediğim iki oyundan biri diğeri Tlou2.
The Last of Us Part 2 ucuz olsa çok oynamıştım ama Türkiye'deyiz 😞 Persona 5'inoynanış mantığı Dragon Age'e mi benziyor.

The Last of Us Part 2 ucuz olsa çok oynamıştım ama Türkiye'deyiz 😞 Persona 5'inoynanış mantığı Dragon Age'e mi benziyor.
Evet maalesef öyle yeni nesilde çok daha pahalı olacak zaten fiyatlar :( oyunlar ülkemizde çok pahalı bir hobi haline geldi. Persona 5'in oynanışı neredeyse hiçbir oyuna benzemiyor ben sıra tabanlı savaş sisteminden nefret eden birisiyim Persona 5'in savaş sistemine bayılıyorum zaten adamlar her oyununda sıra tabanlı oynanışı eğlenceli hâle getirmeye çalışmış 5. oyunda ise mükemmelleştirmiş anlatacak çok şey var daha oyunun başlarındayım hâlâ yeni mekanikler öğreniyorum ve sistemin en sevdiğim yanı eğer doğru stratejiyi kurarsan düşmana sıra vermeden saldırabiliyorsun. Onun dışında oyunun en sevilen yönü sosyal hayat bi öğrenciyiz okula gidiyoruz derslere giriyoruz okul sonrası istediğin arkadaşınla takılabiliyorsun part time işlerde çalışabiliyorsun oyundaki her karakterle bi ilişki sistemin var. Birde oyunun savaş kısımlarında her insanın içinde personalar var bunlar asıl kişiliğin gibi birşey ama ana karakterimiz birden fazla personaya sahip olabiliyor. Pek spoiler vermek istemiyorum merak temasıda var bu personalarda bende daha başlarda olduğumdan o kadar hakim değilim oyunun bu kısmına. Kesinlikle tavsiye ederim zaten oyunun başarısı ortada.

Dosya Ekleri

• 20200928_175341.jpg
    20200928_175341.jpg
    54 KB · Görüntüleme: 28

Geri
Yukarı