Dragon age serisi

Kerem Uzuner

Centipat
Başlıktan da anlayacağınız gibi Dragon Age serisine başlamak istiyorum. Ne kadar önerirsiniz? Witcher 3 yeni bitti ve bu tarz hoşuma gitti. Dragon Age serisinden önce şunu kesin oyna dediğiniz oyun varsa önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Witcher 3' e en çok benzeyen oyunlar Assassin's creed Origins ve Odyssey. Dragon Age oyunları daha bi eski tarz rpg kıvamındalar. Witcher 3 çok değiştirdi bu türdeki oyun tarzını. Ama ben yine de beğeniyorum Dragon Age' leri de. Bunlara yakın tarzda Dragon's Dogma da fena değil.

Witcher 3' e en çok benzeyen oyunlar Assassin's creed Origins ve Odyssey. Dragon Age oyunları daha bi eski tarz rpg kıvamındalar. Witcher 3 çok değiştirdi bu türdeki oyun tarzını. Ama ben yine de beğeniyorum Dragon Age' leri de. Bunlara yakın tarzda Dragon's Dogma da fena değil.
Katılıyorum. Dragon Age: Inquisition oynuyorum şuan ve Witcher 2'nin çok daha kapsamlı hali gibi geldi. İşte Witcher 3 böyle kapsamlı bir oyunu grafikleri çok daha geliştirip anlaşılır hale getirdi özetle.

Inquisition 2014'e göre iyi bir oyun. Dövüş sistemi vuruş hissi Witcher veya benzerleri gibi olsaydı bu oyunu Witcher kadar Odyssey kadar konuşuyor olurduk.

Geri
Yukarı