Dragon Center nasıl yüklenir?

Nechtopat

Centipat
Arkadaşlar hepinize merhaba, ben MSI marka laptop alacağım fakat FreeDOS olacak Windows tamam da dragon Center sıkıntı. Şimdi bizim sorun Dragon Center’ı nasıl ve nereden yükleyebilirim? İyi sosyal'ler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Akşama link atarım sorun değil ama kendin de web sitesinde bulabilirsin MSI’ın bilgisayarın modeline göre.

Tıkladığımda gitmiyor bem beyaz ekran. Ben bir yer buldum bakın bura mı? Bilgisayar “GF75 thin 9s”
Olayı çözdüm, MSI’ın sitesine girdim en alttan destek kısmına tıkladım bazı seçenekler çıktı indirilenlere tıkladım özellikleri seçtim hepsi çıktı. Ama sırayla mı yüklicez hepsini yüklicez mi bunlar kafama takıldı. Aslında Vatan’da indirim olsa da düşse uğraşmicaz.
Tam modeli MSI GF75 thin 9SC
Bir buna bakın bir de buna 1. De 256 GB SSD 1TB HDD
MSI GF75 Thin 9SC-041XTR Intel Core i7 9750H 16GB 512GB SSD Fiyatı
Bir de buna.
Uçurum var arada mübarek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, Buradan bilgisayarınızı aldığınızda kontrol edin önce BIOS sürümü bu sürüm değilse attığım destek sayfasından önce BIOS'u ardından firmware kısmından EC Firmware'ınızı güncelleyin. Daha sonra ise temiz bir kurulum yapıp Driver ve Utility kısmında bulunan araçları kurun.

*: Her yaptığınız sürücü kurulumundan sonra yeniden başlatın. Olası bir hata durumunda kolay bulabilmen için.

Merhabalar, Buradan bilgisayarınızı aldığınızda kontrol edin önce BIOS sürümü bu sürüm değilse attığım destek sayfasından önce BIOS'u ardından firmware kısmından EC Firmware'ınızı güncelleyin. Daha sonra ise temiz bir kurulum yapıp Driver ve Utility kısmında bulunan araçları kurun.

*: Her yaptığınız sürücü kurulumundan sonra yeniden başlatın. Olası bir hata durumunda kolay bulabilmen için.
merhaba, ben de msi laptop aldım ama ne kadar yol denesemde bir türlü dragon centeri kuramadım. Biosu felan güncelleyin demişsiniz ya, bilgisayardan önce birşeyleri silmem gerekir mi yoksa direk siteden biosla firmware kısmını indireyim mi

Geri
Yukarı