Dragon's Dogma 2'de oyuna baştan başlamanıza izin verilmiyor, oyuncu para ödemeye itiliyor

Çakılması çok zor çünkü oyun oynanış, hikâye gibi konularda kaliteli. Optimizasyon, mikro ödemeler gibi konularda çakılıyor daha çok.

Sinirliyim son zamanlarda resmen varsayılan ayar haline geldi bu optimizasyonu kötü yapma işi bilerek yapıyorlar diyecek noktaya geldim mikro ödeme apayrı bir saçmalık zaten.

1711141599225.png

Olumsuz tepki çakılınca yapmışlar bir şeyler.
Save dosyasını silince ne oluyor?
Reddit'te okduğuma göre o zaman New Game başlatabiliyormuşsun.

Sinirliyim son zamanlarda resmen varsayılan ayar haline geldi bu optimizasyonu kötü yapma işi bilerek yapıyorlar diyecek noktaya geldim mikro ödeme apayrı bir saçmalık zaten.

Ben bu optimizasyo yüzünden Pro'su güzel çıkarsa Xbox Series X Pro kötü çıkarsa PS5 Pro geçmeyi düşünüyorum PC daha güzel oynatabilir ama 30 bin verip sonra yükseltmek zorunda olacaksam bununda nedeni NVIDIA ve optimizasyon olacaksa 500 dolarlık cihaz daha cazip. Türkiye'den almam 500 dolara gelir.

Az önce bir inceleme okuyunca hatırladım. Capcom, modlardan (Özellikle de kıyafet modları) kurtulmaya çalışıyor ve buna karşı önlemler alıyordu. Galiba sebebi belli oldu.

Save dosyasını silince ne oluyor?
Bir Steam incelemesine göre karakterin Capcom'un serverine kayıt olduğu için oyunun save dosyasını elle değiştirmek veya silmek oyun içindeki karakterinin değişmesini engelliyormuş. Yani bir işe yaramıyor.

Az önce bir inceleme okuyunca hatırladım. Capcom, modlardan (Özellikle de kıyafet modları) kurtulmaya çalışıyor ve buna karşı önlemler alıyordu. Galiba sebebi belli oldu.

Bir Steam incelemesine göre karakterin Capcom'un serverine kayıt olduğu için oyunun save dosyasını elle değiştirmek veya silmek oyun içindeki karakterinin değişmesini engelliyormuş. Yani bir işe yaramıyor.
Oyuna girmeden interneti kapatınca oyuna girebiliyor muyum?

Oyunun crack versiyonu olsa daha konforlu.

Yeni konular

Geri
Yukarı