Dragon's Dogma 2'nin yapımcısı fast travel sistemini eleştirdikten sonra fast traveli parayla sattı

Cheat Engine arayüzü bana karışık geldi tam bilmediğim için de trainer kullandım bir de Online oyunların ban atmasından korktum Cheat Engine ile ne yapılabilir internetten oyunlara özel mod mu indirmek lazım?

Re4 Remake'de Leon ve Ashley'e kostüm tasarlayıp satmaya çalışmalarında sakınca yoktu. Tamamen kozmetik ürünlerdi, isteyen alır kullanır. Ama bu fazla olmuş gerçekten. Açık dünya oyununda Fast-travel'ı parayla satmak nedir yahu 😀?

100TL verdim. Guard vs. de olduğu için hesaba aynı anda 10-20 kişi girip oyun kitlenmiyor. Türkler pek bilmiyor Dragon's Dogma yani hesaba saldırmıyorlar genellikle. 😀

@Optikiyaza en iyisi DLC'siz oynamanız. DLCler de hile gibi bu arada. DLC'siz oynamak daha iyi olur.
Beleşçilikte sınırları zorladığım için beleşe getirttim hesabı 😅

Bir de şu Denuvo denen illet olmasa çok güzel olacak o yüzden para verip alasım var ama halihazırda 2 hesap var elimde para veresim gelmiyor.

@Physchopath hocam 10 yaşındaki 3. sınıfa giden panelci Ali ile gidip Rus birinin hesabını mı çaldınız?
Hocam bu paylaşımlı hesaplar çin sayfalarında dönüyor nereye bakacağını biliyorsan şıp diye buluyorsun.

Denuvo var oyunun performansını hiç ediyor ayrıca oyun iyi optimize edilmemiş ayrıca bir Capcom klasiği haline gelmiş bir şey daha var Türkçe dil desteği yok sayılıyor kısaca oyun oynamaya değmez bence.

Denuvo var oyunun performansını hiç ediyor ayrıca oyun iyi optimize edilmemiş ayrıca bir Capcom klasiği haline gelmiş bir şey daha var Türkçe dil desteği yok sayılıyor kısaca oyun oynamaya değmez bence.
İngilizce öğrenin diyen kitleyi anlayamıyorum neden kendi dillerini bu kadar hiçe sayıyorlar ki. Onun dışında artık oyunlarda normal İngilizce de konuşulmuyor Thy, Thine, Thou gibi yeni terimler kullanılıyor insana bildiğini de unutturuyorlar arkadaş.

İngilizce öğrenin diyen kitleyi anlayamıyorum neden kendi dillerini bu kadar hiçe sayıyorlar ki. Onun dışında artık oyunlarda normal İngilizce de konuşulmuyor Thy, Thine, Thou gibi yeni terimler kullanılıyor insana bildiğini de unutturuyorlar arkadaş.
Bir de aksiyon sırasında diğer dili anlamakta var.

Yeni konular

Geri
Yukarı