Dragon's Dogma 2'ye Grafik Güncellemesi Geldi!

İlk 15 saat yürüme probleminden kurtulmak istiyorsan mikro ödeme ile ışınlanma taşı alabilirsin.
Valla ilk oyun 20 saat falan oldu haritanın bir ucundan bir ucuna yürüyorum bazı görevler için. Işınlanma taşları ile her yere ışınlanma da yapılmıyor.

4070 ile orta ayarla oynayacak oyun benim için çöptür. Birde orta düşük dlss3 demişsiz iyice dellendim:D
Bir oyunu dlss ile bile kurtamıyorsa benim gözümde değersizdir.

Enis Kirazoğlu oyun onları almaya fazla itmiyor falan demişti. Bence iyice deneyimlemeden konuşmuş.

Yalnız yorumunuz güzeldi güldüm.

Hayır aslında Enis'in dediği doğru, bunu yazan arkadaş deneyimlememiş. 2 dolar vererek 1 adet ışınlanma taşı alabiliyorsunuz fakat bu taşı sadece 1 kez kullanabiliyorsunuz, ilk fast travel'ınızdan sonra envanterinizden siliniyor. Ayrıca sürekli 2 dolar vererek daha fazla taş da alamıyorsunuz çünkü bu bir dlc olarak satıldığı için sadece 1 kez satın alınabiliyor. Yani demem o ki tamamen gereksiz bir olay

Enis Kirazoğlu oyun onları almaya fazla itmiyor falan demişti. Bence iyice deneyimlemeden konuşmuş.

Yalnız yorumunuz güzeldi güldüm.
Enis Kirazoğlu dediklerinde haklı. Yanlış hatırlamıyorsam "İlk 15 saat zor buluyorsun. Sonra her yerde çıkıyor." demişti. Ha tabii oyunun büyük bir kısmında bu DLC'leri almak gerekmiyor diye Crapcom'u savunacak değiliz.

Kardeşim oyun seni zorlamıyor diye diye gelecek oyunlarda firmanın oyunun içine bu DLC'leri zorla yedirmesine sebep olacaklar haberleri yok. Oyun sektöründe değişmeyen bir şey varsa o da oyuncuların iyice silkelene kadar seslerine çıkaramayacak kadar kör olmaları.

Valla ilk oyun 20 saat falan oldu haritanın bir ucundan bir ucuna yürüyorum bazı görevler için. Işınlanma taşları ile her yere ışınlanma da yapılmıyor.
Tutorialı okumalıydın, oyunda istediğin yere ışınlanabildiğin bir mekanik var. Portcrystal elde edilebiliyor. Portcrystal olayını araştır googledan.

4070 ile düşük ayarda 50 FPS. Yazık ya vallaha çok yazık. Hiç mi uğraşmamışlar optimizasyon için.

Geri
Yukarı