Dragos 8 GB DDR4 nasıldır?

Asla yapmayın, 2-3 aya bozulur o RAM.

Kankam, bu ön yargı nedir anlamıyorum. Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum 16 GB'lık versiyonunu ve bir problemle karşılaşmadım, her ismi duyulmayan marka bilinmeyen marka kötü diye bir kaide yok.
Aynı şekil güç kaynağım Turbox 500W, onu da neredeyse 1 buçuk yıldır kullanıyorum, ve hiçbir probleme rastlamadım, taib Turbox iyi bir marka demiyorum, fakat marka bilinmiyor diye kötülemek ne kadar doğru siz karar verin. Saygılar.

Kankam, bu ön yargı nedir anlamıyorum. Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum 16 GB'lık versiyonunu ve bir problemle karşılaşmadım, her ismi duyulmayan marka bilinmeyen marka kötü diye bir kaide yok.
Aynı şekil güç kaynağım Turbox 500W, onu da neredeyse 1 buçuk yıldır kullanıyorum, ve hiçbir probleme rastlamadım, taib Turbox iyi bir marka demiyorum, fakat marka bilinmiyor diye kötülemek ne kadar doğru siz karar verin. Saygılar.
Bende okudum mesajları aynı ram bende de var alırken toplayan bilgisayarcı koymuştu ve 1 yıldır kullanıyorum hiç bir sıkıntısı yok ikincisini almak istediğim için araştırdım ve bu mesajları gördüm kafam karıştı

Bende okudum mesajları aynı RAM bende de var alırken toplayan bilgisayarcı koymuştu ve 1 yıldır kullanıyorum hiçbir sıkıntısı yok ikincisini almak istediğim için araştırdım ve bu mesajları gördüm kafam karıştı.

Kanka şahsen ben olsam hani başka markalar varken tabii ki de gidip de Dragos almazdım ama, şahsen deneyimlerim ve kullanımların olarak bir problem bir sorunlar karışlaşmadım o yüzden alabilirsin ikinicisini saygılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı