Drakensang oyununda bellek crash hatası

İşletim sistemi
Windows 11

Caner.Gn

Decapat
RAM
GSkill RipjawsV 2x16 gb 3200 mhz
Ekran kartı
Sapphire Pulse Radeon RX 570 8GD5
Anakart
Gigabyte B450 Aorus Pro -cf
İşlemci
Ryzen 5 3600X
Arkadaşlar selam,

3 arkadaşımla drakensang'a başladık, onlarda herhangi bir sorun olmamasına rağmen benim sistemimde oyun crash yiyor. Görev yöneticisinden kontrol ettiğimde oyun normalde 1.3 gb memory yerken crash yediği zaman 100 mb belleğe kadar düşüp uygulama yanıt vermeyi kesiyor. Olay görüntüleyicisinde RADAR_PRE_LEAK_64 ve AppHangTransient bilgilerini arka arkaya alıyorum. İşletim sistemi ve donanım özelliklerimi yazıyorum:

Windows 11 x64 işletim sistemindeyim, aynı sorunu windows 10 x64'de de almıştım.

SSD= Kingston m2 ssd 480 gb

Olay görüntüleyicisinde aldığım raporları eke bırakıyorum, ek olarak belirtmem gerekirse işlemcimi 3.8 ghz ve 1.05 voltta sabit kullanmak için overclock yapıyorum, diğer türlü amd olduğu ve stok fanıyla beraber kullandığım için 85-90 derecelere çıkıyor.

3 gündür denemediğim yöntem kalmadı, windowsu komple değiştirdim, programı yönetici olarak başlatıyorum, driverlarım güncel, kafayı yemek üzereyim, tavsiyelerinizi bekliyorum, sorunumu çözen ilk kişiye (eğer yasak değilse) 200 tl para ödülü vermeyi düşünüyorum. Gerçekten bıktım 3 gündür bilgisayarın altını üstüne getiriyorum, ne yapacağımı şaşırdım.. Her şeyi denemeye hazırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı