Dram anime önerisi

KyHa

Decapat
Başlıkta da belirttiğim gibi içinde bol bol DRAM olan animeler arıyorum. DRAM türünde çok anime olduğu için sizin önerileriniz ihtiyaç duydum, izleyip kesinlikle izlettireceğiniz animeleri bekliyorum.

Clannad ve clannad after story.
Your lie in april.

İzlediklerim arasındaki başyapıt olarak bulduklarımı yazdım. Bu tarz animeler arıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
I want to eat your pancreas
San-gatsu no lion (çok güzel bir dram ile başlayıp çok tatlı insanın yüreğini yumuşaçık bir hale getirerek bitiyor)
Your lie in april
Guilty crwon
bunlar benim favori dram animelerimdir.

Eğer sadece seri değil film de olur derseniz Miyazaki'den Grave of the Fireflies. 1988 yapımı, insanın içini parçalayan bir film.
Nedendir bilinmez bende hiçbir etkisi olmamıştı o filmin. Zamanında bende dram animelerine çok fena sarmıştım. Kuvvetle muhtemel 2019 yılına kadar çıkan ve en azından ortalama seviyede dram içeren tüm animeleri izlemişimdir. Belki de hemen öncesinde çok daha hoşuma giden birşey izlemişimdir bu nedenle bende bir etkisi olmamıştır. Ama şuanda bile malum sahnenin çok iyi işlenmediğini düşünüyorum

İzledim hocam.

I want to eat your pancreas
San-gatsu no lion (çok güzel bir DRAM ile başlayıp çok tatlı insanın yüreğini yumuşaçık bir hale getirerek bitiyor)
Your lie in april
Guilty crwon
Bunlar benim favori DRAM animelerimdir.

San-gatsu no lion ve guilty crwonu ilk defa duyuyorum. Bakacağım, teşekkür ederim.
Eğer sadece seri değil film de olur derseniz Miyazaki'den Grave of the Fireflies. 1988 yapımı, insanın içini parçalayan bir film.
Hiç farketmez hocam. Bakarım buna da.

Geri
Yukarı