DRAM Cache'e sahip, ucuz, 240 GB M.2 NVMe SSD önerisi

tunahanbag

Kilopat
3. nesil Ryzen 3700X ve ASUS Prime X570-P ile sistem topluyorum. Sistem bu kadar hızlı olunca SSD'de son nesil ve hızlı olsun istiyorum. Özellikle DRAM cache olan bir M.2 model istiyorum hem uzun ömür hem de performans için SSD önerilerinizi bekliyorum, iyi forumlar. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Öneri için bütçenizi belirtmelisiniz.

Neden özelikle NVMe istiyorsunuz? Aşağıdaki videoda da göreceğiniz üzere genel kullanımda aralarında hiç fark yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öneri için bütçenizi belirtmelisiniz.

Neden özelikle NVMe istiyorsunuz? Aşağıdaki videoda da göreceğiniz üzere genel kullanımda aralarında hiç fark yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İyi günler teşekkür ederim cevabınız için, bütçe belirtmeme gerek yok en ucuz NVMe M.2 SSD önerisi istedim o kadar.
Yeni nesil olsun, NVMe olsun genel kullanımda bir fark olmayabilir ama NVMe olan SSD'nin kontrolcüsü daha güncel olabilir vs vs anlatmaya tartışmaya gerek yok malı alacak benim kullanacak benim, velhasıl kelam sorduğum sorunun cevabı bu değildi demek istiyorum, iyi günler dilerim. :)

Herkesin ihtiyacı farklıdır, DRAM cache'i olan birçok kaliteli NVMe SSD var piyasada o yüzden birkaç sorum var.

Bütçeniz nedir? Depolama ihtiyacınız ne kadar? Ne sıklıkla medya iso gibi büyük dosya erişimine, veya uzun süreli read/write yapmaya ihtiyaç duyarsınız? Ve de son çıkan PCIe 4.0 NVMe SSD'lerden çokça yaralanacak bir workflow'unuz var mı?

Geri
Yukarı