DRAM'lı SSD Önerisi

AMD07

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, DRAM bulunan 1TB PCI-E4 SSD arıyorum. Çok uygun fiyatlı olursa 2TB PCI-E3 de olabilir. 1TB olup fiyatı PCI-E4'e göre çok uygun olan PCI-E3 de olur. Seçenekleri aşağıdaki gibi yazabilirseniz çok iyi olur başka ihtiyacı olanlar da faydalanabilir 😊 Ben bildiklerimi aşağıya ekleyeyim, ama bilmediğim daha F/P sizlerin bildiklerini de yazmanızı rica edeceğim.

DRAM'lı 1TB PCI-E3: https://www.hepsiburada.com/kingsto...nvme-pcie-m2-ssd-snv2s-1000g-p-HBCV00002X22L0
Bunda DRAM yokmuş ama DRAM benzeri bir şey varmış.

Apacer AS2280P4X 1TB 2100/1700MB/s NVMe PCIe M.2 SSD Disk (AP1TBAS2280P4X-1) - incehesap.com bu da var DRAM'lı ama nasıldır bilmiyorum kaliteli midir yorumlarınızı beklerim.

DRAM'lı 1TB PCI-E4: Samsung 980 Pro, KC3000, Fury Regenegade, Corsair MP600 Pro - Daha F/P onun yerine şu alınır daha iyi olur dediklerinizi de ekler misiniz?

DRAM'lı 2TB PCI-E3: Samsung 980 düz model, Kingston NV2 - Daha F/P onun yerine şu alınır daha iyi olur dediklerinizi de ekler misiniz?

DRAM'lı 2TB PCI-E4: Samsung 980 Pro, KC3000, Fury Regenegade - Daha F/P onun yerine şu alınır daha iyi olur dediklerinizi de ekler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler hocam onu biliyorum yazmıştım ama daha F/P var mı acaba, bu bütçeye çıkmışken 2TB PCI-E3 seçilmeli mi sizce

Yeni konular

Geri
Yukarı