Dream Spark'tan Windows Embedded 8.1 Industry Pro Keyi Alma

Lise karnesinin mi ? Eşek kadar adam olmuşsun lise karnesi atıyorsun demesinler ? :)

Lise karnesi tabii. Yapacak birşey yok. Önemli olan öğrenci olduğumuzu kanıtlamak.

Lise karnesinin mi ? Eşek kadar adam olmuşsun lise karnesi atıyorsun demesinler ? :)
Eğer öğrenciliğin bitmişse lise karnesini atma ya da üniversitedeyken lise karnesini atma. Farklı bir belge atabilirsin. Ben liselilere örnek vereyim :D.

Lise karnesi tabii. Yapacak birşey yok. Önemli olan öğrenci olduğumuzu kanıtlamak.

Eğer öğrenciliğin bitmişse lise karnesini atma ya da üniversitedeyken lise karnesini atma. Farklı bir belge atabilirsin. Ben liselilere örnek vereyim :D.
Şansımı deneyeyim. Üniversitedeyim ama üye olamıyorum ege.edu.tr uzantılı mail adresimle :D

Ben e-devletten öğrenci belgesini attım onaylamadılar, sonra üniyi kazandığıma dair ösym sonuç ekran alıntısını çektim cevap gelmedi. Bilgisayar programcılığı okuyorum niye onaylanmıyor anlamış değilim.

Cevap geldi fakat reddedilmişim.
Bana bu key gerçekten de lazım biri yardımcı olsun.

Merhaba

Bu e-postayı almanızın nedeni, yakın zamanda Microsoft Akademik Doğrulama hizmeti yardımıyla doğrulama isteğinde bulunmanızdır. E-postanızı bu program için göndermediyseniz, lütfen bu e-postayı gözardı edin; bilgileriniz 5 gün içinde sistemlerimizden silinecektir.

Akademik durum doğrulamanızı tamamlamak için lütfen aşağıdaki bağlantıyı tıklatın. Bağlantıyı tıklattıktan sonra doğrulama durumunuz onaylanacak ve ilk olarak doğrulama isteğinde bulunduğunuz siteye döneceksiniz.
Demesine rağmen linke tıkladığımda kabul etmiyor.

Cevap geldi fakat reddedilmişim.
Bana bu key gerçekten de lazım biri yardımcı olsun.

Merhaba

Bu e-postayı almanızın nedeni, yakın zamanda Microsoft Akademik Doğrulama hizmeti yardımıyla doğrulama isteğinde bulunmanızdır. E-postanızı bu program için göndermediyseniz, lütfen bu e-postayı gözardı edin; bilgileriniz 5 gün içinde sistemlerimizden silinecektir.

Akademik durum doğrulamanızı tamamlamak için lütfen aşağıdaki bağlantıyı tıklatın. Bağlantıyı tıklattıktan sonra doğrulama durumunuz onaylanacak ve ilk olarak doğrulama isteğinde bulunduğunuz siteye döneceksiniz.
Demesine rağmen linke tıkladığımda kabul etmiyor.
Aynısı bana da geldi birkaç defa ama her seferinde de doğrulama ekranına yönlendirdi demek ki onaylamadığı için o mail geliyor ve yeniden başvuru yapın denmek isteniyor diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı