Dreamspark öğrenci doğrulama sorunu

Bilmemne

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar çıkınca Windows 10 almak için DreamSpark'a ders programımı gönderdim. Bana böyle bir mail gönderdiler

"Hello

You have received this email because you recently requested verification via Microsoft's Academic Verification service. If you did not submit your email for this program, please disregard this email and your information will be deleted from our systems within 5 days.

To complete your academic status verification, please click the link below. After clicking the link, your verification status will be confirmed and you will return to the site in which you originally requested verification.

-Navigate to: Linki vermem.

Thank You,
The Microsoft Academic Verification Team"

Linke tıklayınca:
Akademik durumunuz doğrulanmadı. Başka bir doğrulama yöntemi seçebilir veya akademik durumunuza kanıt olarak belge sağlayabilirsiniz.

Bu arada e-okul'daki ders programı okulda kullanılmayor, başka ders programı kullanılıyor nedense yani güncel değil ders programı ama tarih güncel.

Resimde belirttiğim gibi DreamSpark'a Sansürsüz gönderdim

Şimdiden teşekkürler.

İşte ders programım:

Ders Programi (sansürlü).png

Kardeşim notları atsaydın belki ozaman onaylarlardı :)
şaka bir yana ben e okul fotoğrafı mı ve okuldan öğrenci belgesi aldım. Onun fotoğrafını çektim, onu yolladm onayladı.

Öğrenci kimliğim vs yok.
Bu sefer notlarımım atmalıyım.
Bu arada artık e postayı kullanamıyorum, bu yıl kullandığım için, yeni e-posta'mı açmalıyım.

Bende yakınlarda yeni bir sistem toplamayı planlıyorum dreamsparkdan windows lisansı aldığımızda normalinden farkı oluyormu özellik kısıtlaması falan? Kardeşimin e okul resmini atsam alabilirmiyim?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı