DreamSpark Windows 8.1 Key'in Kullanımı

Makaleler
1
Yer
/
DreamSpark akademik programa katıldım. 3 gün etkinleşmesini bekledim. Bugün etkinleşti. Asıl sorum DreamSpark'taki Windows Embedded 8.1 Industry Pro ile bildiğimiz Windows 8.1 farkı neler? Bana verilen keyi başka formatlarda kullanabilir miyim? Aralarında fark varsa nelerdir. Yazan bütün arkadaşlara minnettarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı uygulamalar kurulu olarak gelmiyor, pek bir farkı yok. Sadece belirtilen sürümde kullanabilirsin.

Bu sürümde lisanslı olan kullanıcılar Windows 10'a ücretsiz ve lisanslı bir sekilde güncelleyebilecek mi?
Korsan Windows 7 ve 8'in güncellemeyle lisanssız Windows 10'a geçebileceğini düşündüğümüzde DreamSpark kullanıcıları da büyük ihtimal güncelleme yapabilecekler. Windows 10 çıktığında gene DreamSpark üstünden öğrencilere Windows 10 sunacaklardır.

Bir sorum daha var. Birkaç gündür DreamSpark'a girip Windows 8.1 keyime bakıyorum. Ama artık olmuyor. Dillerden Türk'e basınca "Get Key" tuşu basılamaz hale geliyor. Nedeni nedir ve nasıl çözerim?

a.png

Acaba nedeni çok basıp bakmaktan mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı