Dreamspark'tan Windows 8.1 Almak

Metamu1

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Sosyal'den videosunu izledim. Her şeyi yaptım. Lakin indir yerine gelemiyorum. Yazıları Türkçe'ye çevirdim. Yazanları yaptım. Lakin yinede olmadı.

Dosya Ekleri

• 2.JPG
    2.JPG
    54,4 KB · Görüntüleme: 161
  • 1.JPG
    1.JPG
    116,4 KB · Görüntüleme: 168
Java, Netframework gibi eklentilerin güncel olmamasından kaynaklanıyor olabilir. Ayrıca olayı anlayamadım indir yerine gelemiyorum derken neyi kast ediyorsunuz? İndir buttonuna basınca karşınıza bu mu çıkıyor ?

İndirmeyi birde internet download manager ile yapmayı deneyin.

Java, Netframework gibi eklentilerin güncel olmamasından kaynaklanıyor olabilir. Ayrıca olayı anlayamadım indir yerine gelemiyorum derken neyi kast ediyorsunuz? İndir buttonuna basınca karşınıza bu mu çıkıyor ?

İndirmeyi birde internet download manager ile yapmayı deneyin.

Evet hocam bu çıkıyor. Haklı olabilirsiniz. Kullandığım bilgisayar çok eski. Zaten xp :) idm ile deneyeceğim. Olmadı internet kafeye giderim artık. Cevap yazdığınız için sağolun.

Arkadaşlar iki dostayıda indirdim. Lakin açamadım. Bu görünümde kaldılar. Ne yapmam gerekiyor ?

Dosya Ekleri

• asdfff.jpg
    asdfff.jpg
    210,2 KB · Görüntüleme: 168
Merhaba öncelikle .exe olan uygulamayı çalıştırın daha sonra indirmiş olduğunuz diğer dosyaya çift tıklayın kurmuş olduğunuz dosyadan windows 8.1 Industry pro .iso dosyası inmeye başlayacaktır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı