Drift L 125 en az kaç cm boy gerekir?

@Unal1234 Motosiklet işi denge işidir. Dengen olduğu sürece her şekilde sürersin ama ehliyetini almanı ve sonrasında da eğitim almanı öneririm.

Drift L çok bir viraj yapamazsın zaten. Yapabileceği hızdan ve lastiklerinden dolayı çok fazla yatabilme yeteneği olduğu söylenemez.

Yaşım 15, boyum 1.62 cm. Drift l için yeterli mi? Yazın almayı düşünüyorum.

1.70'im hiç sıkıntı çekmiyorum 62 de de çekeceğini sanmıyorum.

Bir de kilom 43. zayıfım. Motoru hareket ettirmem ya da virajları dönmem çok mu zor olur?

Tecrübe edinmeden uzun yola çıkmanı önermem tecrübede boş yolda kullanarak olmaz ehliyetini aldıktan sonra az da olsa trafiğe çıkmanı öneririm.

Eğitim lazım hocam. Tecrübeniz olmadan virajlı uzun yollarda devrilmeniz düz gitmenizden daha olası.

Hiç motor sürmedim ama 5 yıldır bisiklet kullanıyorum. Dengemi falan iyi alıyorum ama bisiklet gibi olur mu? Orası sıkıntı. Bazı insanlar bisikleti sürersen motoru da sürersin dedi. Vitesi atabilirim. Arabayı kullanabiliyoruz. Debriyaj mantığı aynı. Yavaş yavaş bırakıp gaz vereceksin. Vites sıralarını da biliyorum.

Bütçen varsa başka motorlara yönel drift l uzak dur. Kronik motor. Arkadaşım ölüyordu frenleri yüzünden.

Yazın yevmiyeli çalışacağım serada veya tarlada. Ben köyde yaşıyorum. Zaten bütçem fazla olmaz. Büyük ihtimalle 50 k olabilir belki.

Geri
Yukarı