Drive'den 100 GB alan alınmalı mı?

Makaleler
45
Google Drive'ı alıver parasını vereceğim dedim 200 GB'de olabilir. Google güvenli değilmiş; onlara göre. Arkadaş dünya devi şirket. Çok sağlam bir altyapısı var. Hack olmadığı sürece güveniyorum. Alan yok para ile de. Peki ben kendi maaş kartımla alabilir miyim? Böyle bir şey var mı? Azıcık şüphe oluyor insanın hakkında ama en güvenli yer burası. Nasıl satın alacağım. Kendi banka kartımla alabilir miyim? Ayrıca verileriniz kaybolma durumu yok. Hesabımı asla kimseye söylemiyorum. Bu konuda da sıkar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka bir konuya yazılan yorumdan konu mu açılmış? Ne anlatılmak istenmiş bilemedim. İhtiyacın varsa al hiçbir bulut depolama %100 güvenli değildir çıplak fotoğraflarını videolarını koymadıktan sonra kim ne yapsın senin dosyalarını.

5TB alan aboneliğim var, yaklaşık iki yıldır kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

Google Drive'ı alıver parasını vereceğim dedim 200 GB'de olabilir. Google güvenli değilmiş; onlara göre. Arkadaş dünya devi şirket. Çok sağlam bir altyapısı var. Hack olmadığı sürece güveniyorum. Alan yok para ile de. Peki ben kendi maaş kartımla alabilir miyim? Böyle bir şey var mı? Azıcık şüphe oluyor insanın hakkında ama en güvenli yer burası. Nasıl satın alacağım. Kendi banka kartımla alabilir miyim? Ayrıca verileriniz kaybolma durumu yok. Hesabımı asla kimseye söylemiyorum. Bu konuda da sıkar.

Git 200GB hard disk al, daha iyi.

Bu da bir seçenek iCloud, Google Drive, Yandex disk, onedriver danda alsan %100 güvenli diye bir şey yok eğer kendini güvende hissetmek istiyorsan bence yukarıda denildiği gibi bir harici SSD/HDD alıp içinde depolayabilirsin SSD/HDD bozulmadığı sürece bilgisayarına/telefonuna takıp verilerine erişebilir yenisi ekliyebilirsin.

Geri
Yukarı