Çözüldü Driver Booster güvenli mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Kullanmayın. Sadece Driver Booster değil diğer sürücü güncelleme programlarını da kullanmayın. %90 yanlış, desteklenmeyen, eski sürücü kuruyorlar. İstediğiniz aygıtı yazın size linkini atayım.

Neden herhangi bir sorun olmadı bende.

Güvenli değil, çoğu zaman eksik ve yanlış sürücüler yüklüyor. Sürücülerinizi elle yüklemenizi öneririm.
IObit programlarına güvenmeyin.

IObit yazılımlarının bazıları gayet yardımcı oldu bana hocam çünkü en çok aratılan yazılım firmalarının başında IObit gelmektedir. :)

Artı -3 Eksi
Kaç kere yanlış driver indirdi bilgisayarıma, sizde doğru indirmesi sıkıntısız bir program olduğu anlamına gelmiyor. Zaten yasaklı programlar arasında Sosyal'de.

Araştırdım senin sorun yaşaman diğer insanlarında sorun yaşayacağı anlamına gelmez. 😉
Tamamdır hocam, sonra konu açmayın "Yanlış driveri nasıl silerim?" diye.
@knightonline55 rica etsem aygıt yöneticisinden driver booster ile yüklediğin driverleri atar mısın?

IObit yazılımlarının bazıları gayet yardımcı oldu bana hocam çünkü en çok aratılan yazılım firmalarının başında IObit gelmektedir. :)

Yeni nesil bilgisayarları bilmiyorum ama eski bilgisayarlarda sorun yaratıyor. Bu yüzden ben de dahil birçok sorun yaşamış kişi var. Sizde sorun olmadı diye güvenli olduğu anlamına gelmez.

Driver Booster ile sürücü güncelleştirmesi yaptıktan bir hafta kadar sonra bilgisayarım çöktü, içindeki SSD gümledi. İkisi arasında bir alaka var mıdır bilmem fakat Driver Booster bundan sonra hiç kurmayacağım bir program artık.

Geri
Yukarı