Otamatik Driver Bulma Programı

Hasan_Erkan

Kilopat
Yer
Kütahya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar Windows 8.1'e geçmeyi düşünüyorum, bu yüzden driverları tek tek aramak yerine boyutu fazla olmayan rahat ve güvenilebilir bir Driver Programı ile topluca indirip kurabileceğim bir program arıyorum bunun içinde sizden tavsiyeler bekliyorum. :)

Sürücüleri program ile kurmayı önermiyorum. Wi-Fi sürücüsünü CD ile kurarsınız format attıktan sonra. Diğerlerini tek tek indirirsin. Uğraştırır ama en güvenlisi odur.

Mehmet dışında konuya katılan arkadaşların dediğine katılıyorum. Bu driver bulma programını kendiniz neden bulamıyorsunuz? Hadi onu geçtim, neden kullandığınız donanım bilgilerini bilmiyoruz? Bilmiyorsunuz, çünkü bilen bir kişi istediği sürücüyü indirebilir. Hadi onu da geçtim forum'un amacını bilmiyorsunuz ve buraya giriyorsunuz. Hadi diyelim bunu da geçtim biz burada ne için uğraşıyoruz? Bilmediklerinizi özmek bulmak ve açık ve doğru bilgiyi sağlamak için.

Eee sizin yaptığınız başı başına üşengeçlik başka birşey değil hatta üşengeçlikten de öt birşey. Çünkü altta yazacaklarımın aynısını yapmış olduğunuzdan saf oluyorsunuz başka birşey değil meraklısınız hata almaya virüs yemeğe.
Çünkü Driver bulma programlarını bilmediğin sürücüyü veya formattan sonra kolaylık olsun diye kuruyorsunuz.
Eğer donanım bilgilerini verip sürücülerinizi istediğiniz işletim sistemine göre, en güncel sürümü vereceksek siz bunları bir rar içine topluca atıp setup dosyalarına tıklamaya mı üşeniyorsunuz, yoksa yer kapladığına mı? Eğer yer kapladığına ise o indirme programının boyutuna hiç baktınız mı? Yada her formatınızda ne kadar kota yediğine baktınız mı? Sadece bir rar yapmaya üşenen bir kişi o kadar uğraşı ile bu rar işlemini bir karşılatırsın bakalım.
Artık sürücü bulma programları öneren kişilere "gereksiz mesaj" olarak ceza veriyorum bilginize.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı